You Tube
Facebook
Instagram
MW_X5 TECHNOLOGIA

Technologia prefabrykacji to klucz naszego sukcesu – gwarantuje krótki czas budowy Twojego domu i niskie koszty jego użytkowania. Technologia wykonania domu prefabrykowanego, polega na scaleniu gotowych elementów przygotowanych w naszej hali produkcyjnej, poddawanych zawsze ścisłej kontroli technicznej. Każdy budynek który opuszcza naszą halę musi posiadać doskonałą szczelność oraz wysoką termoizolacyjność , to dzięki prefabrykatom spełniającym wszystkie normy na które dodatkowo udzielamy gwarancji.

KONSTRUKCJA OBIEKTU MODUŁOWEGO
Konstrukcja nośna modułów wykonana jest w formie szkieletu ze spawanych profili stalowych zimnogiętych i gorącowalcowanych ze stali w gatunkach materiałowych konstrukcyjnych o przekrojach wynikających z przeprowadzanych każdorazowo obliczeń statycznych.

ŚCIANY, OKNA, DRZWI
Ściana zewnętrzna Wykonana w oparciu o bezmostkowy kompozyt konstrukcyjny. Okna PVC trzyszybowe pięciokomorowe nadają wnętrzom przestronność. Drzwi zewnętrzne stalowe , drzwi wewnętrzne Porta z płyty otworowanej.

ELEWACJA
Elewacja została wykonana z tynku mineralnego z akcentami deski włóknocementowej. Jest to dosyć łatwa opcja w utrzymaniu czystości, odporna na wilgoć i warunki atmosferyczne. Wspomniane fragmenty deski nadają budynkowi nowoczesną i estetyczną formę.

ŹRÓDŁO CIEPŁA I OGRZEWANIE
Istnieją dwie możliwości źródła ciepła domu MW_X5 – kocioł kondensacyjny gazowy lub pompa ciepła. W kwestii ogrzewania – preferujmy ogrzewanie podłogowe niskoparametrowe w suchej zabudowie.

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA
System monitorowania System CCTV zadba o bezpieczeństwo Twoje i bliskich.
System alarmowy zapewni antywłamaniowe zabezpieczenie domu.

FOTOWOLTAIKA
Energooszczędne rozwiązanie z wykorzystaniem alternatywnych źródeł zasilania