Budownictwo wielorodzinne
Budynki modułowe wielorodzinne to świetne rozwiązanie ze względu na szybki czas realizacji i powstarzalność. Nasze budynki charakteryzuje ekologia, estetyka oraz funkcjonalność. Układy mieszkań są elastyczne, dzięki czemu dają możliwość przystosowania ich do indywidualnych potrzeb mieszkańców.

MW TECHNIC DEVELOPMENT

Dział firmy który powstał w odpowiedzi na potrzeby prężnie rozwijającego się rynku nieruchomości modułowych.
Image
Image
previous arrow
next arrow
Slider
MW_DEVELOPMENT SPECYFIKACJA
Ten nowoczesny budynek wielorodzinny o pięciu kondygnacjach nadziemnych zapewni inwestorowi np. w postaci dewelopera, szybką i bezproblemową realizację inwestycji. Dom wielorodzinny MW Development sprawia wrażenie nowoczesnego przede wszystkim ze zględu na zabudowę, którego minimalistyczny styl aranżacji zewnętrznej doskonale wpisuje się w miejską. Wszystkie mieszkania i ich rozkład zapewnia mieszkańcom komfortowy i funkcjonalny sposób użytkowania, można je też łączyć w większe, jeśli Inwestor przewiduje taką konieczność. Prosta bryła budynku została efektownie wykończona za pomocą naprzemiennych, drewnianych okładzin. Szklane balustrady podkreślają nowoczesny styl. W całym budynku mieści się 54 mieszkań o trzech rodzajach metrażu. Układy funkcjonalne mieszkań są elastyczne i dają mieszkańcom możliwość modyfikacji i przystosowania ich do indywidualnych potrzeb. Możliwość wysokiej zabudowy kuchennej sprawia, że wnętrza te doskonale nadają się do nowoczesnej aranżacji . Dla wygody mieszkańców budynek wyposażono w windę.
Image
RZUT PARTERU
Image
RZUT PIĘTRA
Image
MW_DEVELOPMENT TECHNOLOGIA
MW Development Możliwości
Inwestycja wielorodzinna w technologii modułowej może składać się z kilku określonych typów modułów. W standardowym typie całość tworzy pięciokondygnacyjny budynek z klatką schodową wydzieloną jako przestrzeń ewakuacyjna. Wejście główne do budynku znajduje się od jego frontu. Najmniejsze mieszkania mają ok. 25 metrów kw., największe – ponad 48 metrów kw. Mieszkania są wyższe niż przeciętne, mają 2,60 m wysokości. Do mieszkań 2 i 3 pokojowych przynależy obszerny balkon. Budynek na zewnątrz prezentuje się bardzo estetycznie, ma podwyższony standard, dzięki zastosowaniu materiałów budowlanych i wykończeniowych najwyższej jakości. W ramach budynku znaleźć możemy 3 typy mieszkań o różnych powierzchniach: 10 mieszkań 3-pokojowych, 40 mieszkań 2-pokojowych, oraz 4 kawalerki.
Image
TYPY MODUŁÓW
Image
TYPY MIESZKAŃ
Image
MW_DEVELOPMENT STYLISTYKA
Zapraszamy Was do świata wnętrz 3 pięknych europejskich stolic: Oslo, Malty i Sofii. Każda z nich prezentuje własną definicję osobliwego piękna.
Oslo czyli skandynawska prostota wnętrz i odwaga w kolorystyce.
Malta to wnętrze o niepowtarzalnym i ciepłym klimacie, posiada lekkość w doborze kolorystyki.
Sofia to rozwiązanie awangardowe z nowoczesnymi akcentami wykończenia.
Image
previous arrow
next arrow
Slider
ARCHITEKTURA, BEZPIECZEŃSTWO i CZAS
Oprócz sprzedaży gotowych budynków wielorodzinnych i ich montażu, zrealizujemy również Twoje indywidualne zamówienie. Jesteśmy jedną z niewielu firm która zapewni Tobie pełny pogwarancyjny serwis. Doradzimy Ci również na każdym etapie współpracy od koncepcji po realizację inwestycji.

ARCHITEKTURA
Nasza oferta to suma pracy zespołu projektantów i architektów wnętrz. Zadbaliśmy o to aby każdy szczegół był maksymalnie dopracowany, a Ty zadowolony z finalnego efektu.

BEZPIECZEŃSTWO
Zadbamy również o Twoje bezpieczeństwo - masz czas na zapoznanie się z niezbędną dokumentacja projektową oraz treścią umowy zawierającej gwarancję terminowego wykonania zamówienia.

CZAS
Czyli jedna z najcenniejszych możliwie wartości. Dzięki projektom w oparciu o konstrukcje modułowe optymalizujemy wszystkie procesy do minimum tak abyś w zaledwie kilka tygodni otrzymał budynek gotowy do zamieszkania bez ryzyka jakichkolwiek opóźnień w realizacji.
Image