Jak powstają nasze domy? TECHNOLOGIA
Produkcja modułów MW TECHNIC odbywa się w hali produkcyjnej w Ostrowcu Świętokrzyskim w technologii konstrukcji szkieletowo-stalowej. Dzięki temu , że wszystkie etapy budowy dotyczące zarówno prac w środku budynku typu instalacje i wykończenie, jak i na zewnątrz tj. docieplenie, elewacja czy dach odbywają się wewnątrz hali - wykończenie domu modułowego odbywa się niezależnie od warunków pogodowych.
Dzięki technologii MW zyskujesz bardzo wysoką jakość wykonania budynku przy jednoczesnej gwarancji, że Twój przyszły dom modułowy pozbawiony będzie całkowicie nawet najmniejszych błędów wykonawczych.
Transport gotowych i wykończonych modułów pod dom odbywa się transportem lądowym. W montażu na wybranej przez Ciebie działce pomoże dźwig o każdej nośności i wysięgu – dzięki temu , postawienie domu nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach nie stanowi najmniejszego problemu.
Do minimum redukujemy również czas montażu czy też poziom hałasu co jest szczególnie istotne w terenach objętych zabudową jednorodzinną. Prace prefabrykacyjne i montażowe w systemie modułowym przeprowadzamy przez cały rok, dzięki temu przeprowadzka do nowego domu możliwa jest niezależnie od pór roku.

BIM
W pierwszych etapach pracy nad domem MW_X5 szczególnie przydatne okazało się oprogramowanie BIM, dzięki któremu nasi projektanci mogli tworzyć wielobranżowy projekt w technologii 3D.

Waterjet
Podczas procesu produkcji wykorzystujemy technologię Waterjet – technikę przecinania i czyszczenia różnych materiałów z wykorzystaniem wody pod wysokim ciśnieniem.

Automatyka spawania
Robot spawalniczy wykorzystywany podczas naszej pracy to gwarancja najwyższej precyzji spawania konstrukcji oraz efektywności niemożliwej do osiągnięcia w przypadku procesu ręcznego.

System ściany osłonowej
Dzięki specjalnie opracowanej przez naszych inżynierów technologii, niwelujemy mostki termiczne w konstrukcji domu. Zachowanie właściwej termiki w budynku wpływa na jego energooszczędność, a co za tym idzie na niskie koszty jego utrzymania.